REKLAMNÍ KAMPANĚ

PPC výkonnostní kampaně – ve vyhledávačích stále na očích

Udržujte hnací motor svého podnikání na internetu v chodu. Ukazujte se ve vyhledávačích na prvních místech. Využijte PPC kampaně pro dosažení rychlých a snadno měřitelných výsledků.

Co umíme

Okamžitě na prvních místech ve vyhledávání

Uživatel se na internetu baví nebo řeší aktuální problémy. Vy mu můžete být vždy nablízku, když potřebuje. A nezáleží na tom, jestli chcete prodávat nebo budovat dobré jméno značky.

Přesné cílení

Oslovíte potenciální zákazníky pátrající po produktech a službách, které nabízíte. S PPC kampaněmi přesně udeříte hřebíček na hlavičku – jste ve správný čas na správném místě.

Rozpočet pod kontrolou

PPC kampaně jsou investice, které si ohlídáte a máte je pod drobnohledem. Stanovíte si rozpočet, jehož výše se vám za relevantního návštěvníka vyplatí. A kdykoliv můžete lehce reagovat na změny.

Hodnotná data o návštěvnících

V průběhu PPC kampani získáváte ihned cenná data o chování uživatelů na vašem webu nebo e-shopu. Díky tomu jste schopni rychle reagovat a udržovat si konkurenceschopnost v online prostředí.

Žádný proklik nazmar

S pomocí remarketingu návštěvníkům můžete připomínat produkty nebo služby, které si už jednou prohlédl. Stále tak pracujete na oživování a budování své značky na internetu.

Tady můžete být díky PPC vidět

Facebook_logo
Linkedin_logo
Tiktok_logo_2
Twitter_logo
Postup

Osvědčený postup při realizaci PPC kampaní

Audit a analýza klíčových slov

PPC kampaně vám nefungují nebo se do nich pouštíte od nuly? Zhodnotíme současný stav a výsledky. Uděláme analýzu klíčových slov, která je nezbytná pro oslovení vhodné cílové skupiny.

Návrh strategie a nastavení cílů

Vymyslíme strategii, která bude fungovat. Nastavíme zásadní cíle kampaní, přesně určíme cílové publikum a vybereme metriky pro vyhodnocování. V případě potřeby navrhneme a vytvoříme ideální vstupní stránky pro jednotlivé reklamní sestavy.

Příprava kampaní a nástrojů

V systémech Adwords a Sklik kompletně připravíme kampaně. Postaráme se také o profesionální textace reklam i vstupních stránek. Webové stránky nebo internetový obchod propojíme s Google Analytics pro sledování výsledků.

Spuštění a optimalizace

Po vytvoření a spuštění PPC kampaně sledujeme a dále vylepšujeme. V přehledných reportech vám vždy prezentujete data, která jsou pro běh vašeho podnikání důležitá.

Nakopneme společně Váš online byznys

K naší práci přistupujeme vždy zodpovědně. Víme totiž, že máme jen jeden pokus na to, abychom zanechali pozitivní

Reference

Vždy jsme schopni uzpůsobit řešení klientovi na míru.

O2_logo
Albert_logo
Wallmark_logo
Twisto_logo
Cena

Cenové balíčky pro tuto službu

Free Plan

1.400 Kč
Feature #1
Feature #2
Feature #3
Feature #4

Business Plan

1.400 Kč
Feature #1
Feature #2
Feature #3
Feature #4

Premium Plan

1.400 Kč
Feature #1
Feature #2
Feature #3
Feature #4

Sdělte nám s čím vám můžeme pomoci