WEBY A E-SHOPY

Tvorba webů a e-shopů – vyleštěte výkladní skříň svého byznysu

Nechte si vytvořit moderní, rychlý a responzivní web, ve kterém se uživatelé vyznají. Ukažte se v nejlepším světle a podpořte zvýšení konverzního poměru.

Co umíme

Krásný zvenku, funkční uvnitř

Designově vychytaný web zaujme a podpoří důvěryhodnost značky. Funkčnost zaručí, že prezentace pošlape hladce a intuitivně. Tohle všechno umíme. Proto, abyste byli spokojení. Ale hlavně proto, aby vám tento hlavní obchodní nástroj pomáhal k naplnění vašich marketingových cílů.

Funkčnost a moderní design

Tvoříme šablonové i kódované webové prezentace a e-shopy na míru, které mají styl a sílu. Ať už potřebujete microsite nebo rozsáhlý a propracovaný e-shop, vždy využijeme všechno naše know-how a zkušenosti k dosažení nadstandardního výsledku.

Uživatelská přívětivost

Jsou weby a e-shopy, které jenom jsou. A jsou weby a e-shopy, které návštěvníci milují, vyznají se v nich a rádi se k nim vracejí. Všechna naše tvorba je založená na propracovaném UX designu – aby vše fungovalo jako dobře namazaný stroj

Responzivní řešení

V parádní formě na počítači, tabletu i chytrém telefonu. Téměř 50 % lidí chodí na weby z mobilu a také na to při návrhu a realizaci webových prezentací myslíme. Jedině tak v očích návštěvníků uspějete.

Landing page i firemní prezentace

Vytvoříme microsite, landing page, blog, firemní prezentaci nebo internetový obchod. Máme bohaté zkušenosti z různých oborů a nebojíme se je použít. Stačí, abyste nám představili svůj záměr.

Úspěch ukrytý v detailu

Webové prezentace nebereme jako nablýskané pozlátko, ale jako celistvý organismus. Zaměřujeme se například také na onpage SEO, možnosti budoucí modernizace nebo implementaci objednávkového systému.

Myslíme dopředu

Web nebo e-shop není samospásné řešení pro váš byznys, ale jeden z prvků marketingové strategie. Proto při jejich tvorbě automaticky přemýšlíme tak, aby zapadaly do celkového konceptu.

Nejčastěji využíváme redakční systémy

Wordpress_logo
Shoptet_logo
Shopify_logo
Postup

Důkladný postup při tvorbě webu

Analýza trhu a konkurence

Analyzujeme trh, konkurenci a společnými silami určujeme cíle nově vzniklé webové prezentace nebo e-shopu se zaměřením na cílovou skupinu.

Promyšlená struktura stránek

Na základě analýz dáme dohromady informační architekturu webu, tedy přesnou strukturu stránek, které jsou pro potenciální zákazníky důležité.

Wireframe a obsah

Vytvoříme drátové modely (wireframe) všech důležitých a typových stránek a dalších prvků. Profesionální copywriter vytvoří poutavé texty.

Grafika a webdesign

Webové prezentaci dáme šmrnc a styl. Grafický návrh jde ruku v ruce s firemní vizuální identitou, se kterou vám také rádi pomůžeme.

Programování a kódování

Ať už jde o úpravy šablony nebo kompletní kódování nového řešení, postaráme se o to, aby vše fungovalo jako švýcarské hodinky.

Nasazení a spuštění

Nasadíme, otestujeme a pouštíme web do světa. Postaráme se o pravidelnu správu nebo vás naučíme řešení ovládat.

Nechte si vytvořit úspěšný web nebo e-shop

Spolehněte se na naše zkušenosti v oboru. Využijte přidanou hodnotu, kterou vám předáme prostřednictvím know-how získaného v nadnárodní agentuře a v dalších projektech.

Reference

Vždy jsme schopni uzpůsobit řešení klientovi na míru.

O2_logo
Albert_logo
Wallmark_logo
Twisto_logo
Cena

Cenové balíčky pro tuto službu

Free Plan

1.400 Kč
Feature #1
Feature #2
Feature #3
Feature #4

Business Plan

1.400 Kč
Feature #1
Feature #2
Feature #3
Feature #4

Premium Plan

1.400 Kč
Feature #1
Feature #2
Feature #3
Feature #4

Sdělte nám s čím vám můžeme pomoci

Sdělte nám s čím vám můžeme pomoci

Sdělte nám s čím vám můžeme pomoci

Sdělte nám s čím vám můžeme pomoci